Limousine service - taxi - bratislava - transport - schwechat
Limousine service - taxi - bratislava - transport - schwechat - english
Limousine service - taxi - bratislava - transport - schwechat - deutsch
Limousine service - taxi - bratislava - transport - schwechat - french

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/9/d/9d48774d-2e96-4863-968c-6995949d3978/2sgroup.sk/web/wp-includes/post-template.php on line 310

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VOZOVÝ PARK

Limousine service - taxi - bratislava - transport - schwechat

BMW 5

BMW radu 5 predvádza dynamiku na diaľnici a eleganciu v dokonalej rovnováhe. Atletická estetika a radosť z jazdy s najmodernejšou technológiou. Silné motory BMW TwinPower Turbo, inteligentná odľahčená konštrukcia a Integrálne aktívne riadenie pre prvotriedny handling, spolu s režimom Adaptive. Vyberané materiály, vysoká úroveň komfortu a intuitívne koncepcie ovládania sú zárukou uvoľnenej jazdy.

BMW 7

Nové BMW radu 7 predstavuje chápanie moderného luxusu. Technické inovácie a vysoká kvalita všetkých detailov je rovnako dôležitá ako emotívny jazyk foriem a atmosféra príjemného pocitu v interiéri. Dynamické proporcie, precízne línie a modelované povrchy. BMW radu 7 prezentuje typický BMW dizajn v jeho najelegantnejšej forme. Či už sú to dynamické predné partie, predĺžená bočná silueta alebo robustná zadná časť, BMW radu 7 vyžaruje prirodzene autoritatívny zjav z každého uhla pohľadu. 

 

 

Limousine service - taxi - bratislava - transport - schwechat

 

 

Limousine service - taxi - bratislava - transport - schwechat

MERCEDES-BENZ E

Nová Trieda E má svoje nároky napísané na tvári. Každá línia sleduje princíp zmyselnej čistoty. Trieda E je presvedčivým výsledkom novej filozofie dizajnu značky Mercedes-Benz. Stelesňuje moderný štýl a kultivovanú športovosť ako žiaden iný sedan vyššej triedy. Charakteristické prvky dizajnu exteriéru novej Triedy E, sko sú ľahkosť, moderný luxus a suverénny prejav, sa plynule odrážajú aj v interéri. Dizajn spája zdržanlivú eleganciu a dominanciu v každej svojej línii – a to s prekvapivou ľahkosťou. V priestore, ktorý si svojich cestujúcich dokonale získa modernými tvarmi, kvalitnými materiálmi a možnosťami individuálnych kombinácií.

MERCEDES-BENZ V

Trieda V dokonale ovláda dizajnovú reč značky Mercedes-Benz. Atraktívna je nielen pre svoj expresívny výraz, za zovňajškom sa skrývajú aj vnútorné hodnoty. V interiéri je nadchýna Trieda V kvalitnými materiálmi. Vďaka vysokokvalitnému interéru Triedy V objavíte nové obľúbené miesto. Tešte sa na jedinečné miesto, exkluzívnu prístrojovú dosku s výberom prvotriednych materiálov a dokonalý dizajn tvarov.

Limousine service - taxi - bratislava - transport - schwechat